Znakomita orkiestra i wybitni soliści wystąpią podczas koncertu karnawałowo -noworocznego zaplanowanego na sobotę, 3 lutego, w  hali widowiskowo-sportowej w Korzennej. Wyjątkowe muzyczne wydarzenie rozpocznie się o godz. 17:00.

Orkiestra Sinfonia Carpathia, która zaprezentowała się już wcześniej lokalnej publiczności, dyrygować będzie Wojciech Zwierniak. W roli solistów wystąpią znakomici wokaliści i wokalistki oraz instrumentaliści. Na scenie zobaczymy Paulinę Janczak – aktorkę i wokalistkę, która wraz z zespołem Teatru Roma zdobyła potrójną platynową płytę za album z muzyką do „Upiora w Operze” i złotą za Les Miserables. Usłyszymy też Krystiana Krzeszowiaka, który w 2017 roku odbył światowe tournée z sir J. E. Gardinerem jako odtwórca ról w operach Claudia Monteverdiego: tytułowego Orfeusza oraz Telemaco w Powrocie Ulissesa do ojczyzny. Będzie również okazja, by posłuchać Grzegorza Bożewicza – jednego z nielicznych wirtuozów bandoneonu w Polsce oraz posłuchać Martina Fitcha – reprezentanta Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2010 roku, laureata programu „Szansa na sukces”, półfinalistę „Idola” i finalistę programu „The Four. Bitwa o sławę”.

Program koncertu zapowiada się bardzo atrakcyjne. W repertuarze znajdą się m.in. słynne arie operetkowe i przeboje muzyki rozrywkowej.

Bilety na koncert można kupić na platformie kupbilecik.pl