Wioletta Piasecka była bohaterką spotkań autorskich zorganizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Korzennej. Autorka licznych książek dla dzieci i dorosłych gościła w filiach biblioteki w Siedlcach i Lipnicy Wielkiej w ramach projektu „Spotkania z literaturą”.

Wśród uczestników spotkań dominowali dorośli. Pisarka podzieliła się z czytelniczkami i czytelnikami informacjami na temat procesu pisania książek. Uczestniczki i uczestnicy spotkania dowiedzieli się także, co inspiruje autorkę. Sporo czasu pisarka poświęciła poświęciła swojej najnowszej książce „ Sny pachnące igliwiem”, której  premiera odbyła się podczas jednego ze spotkań. Nie zabrakło także pytań od fanek i fanów twórczości Wioletty Piaseckiej. W głównej mirze dotyczyły one jej powieści, ale pojawiły się także wątki osobiste.

Spotkania odbyły się w ramach realizacji zadania „Spotkania z literaturą” Programu Rządowego Partnerstwo dla książki dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.”

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”