Centrum Kultury w Korzennej – Stołówka Gminna

budynek Zespołu Szkół w Korzennej

Korzenna 342, 33-322 Korzenna

e-mail: stolowkagminna@interia.pl

tel. (18) 441-71-19, 694 413 969

Godziny otwarcia: Pon. – Pt. 7:00 – 15:00

     Stołówka działająca przy Centrum Kultury w Korzennej uruchomiona została z dniem 1 września 2007 roku. Jej siedziba znajduje się w budynku Zespołu Szkół w Korzennej. Podstawową działalnością stołówki jest organizacja dożywiania dla dzieci i młodzieży ze szkół na terenie Gminy Korzenna. Została ona uruchomiona w ramach Rządowego Programu „Posiłek dla potrzebujących”. Z programu korzysta około 1000 uczniów z terenu naszej gminy.

Dodatkowymi zadaniami stołówki jest organizacja wszelkiego typu przyjęć okolicznościowych: wesel, chrzcin, komunii, styp, jak również szkoleń i spotkań.

Dysponujemy profesjonalnym zapleczem kulinarnym oraz wykwalifikowanym personelem, gwarantującym bardzo wysoki poziom obsługi przy niskiej cenie.

 

Mamy do zaoferowania sale w następujących placówkach:

Dom Kultury w Jasiennej – do 120 osóbDom Kultury w Mogilnie – do 150 osóbCentrum Społeczno-Kulturalne w Korzennej – do 100 osóbDom Kultury w Siedlcach – do 110 osóbDom Kultury w Wojnarowej – do 100 osóbStołówka Gminna w Korzennej – do 80 osóboraz kilka mniejszych sal szkoleniowych.

Szczegółowy opis sal wraz ze zdjęciami można znaleźć tutaj.

 

Oferowane wersje jadłospisów: zobacz

 

Oferujemy także indywidualne posiłki w ramach dostępnego jadłospisu na dany dzień.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

i skorzystania z naszych usług !!!