Wspólne kolędowanie z udziałem uczennic i uczniów, ich rodziców, a także nauczycieli zorganizowano w tym roku po raz pierwszy w Szkole Podstawowej w Łęce. Uczestniczący w spotkaniu wójt Leszek Skowron złożył wszystkim jego uczestnikom życzenia świąteczne i noworoczne.

Śpiewanie kolęd poprzedził poświęcony Bożemu Narodzeniu  montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczennic i uczniów przygotowany pod kierunkiem Lidii Lasyk. Wyjątkowy nastrój podkreślała staranie dobrana scenografia i muzyka. Potem kolędy i pastorałki śpiewali wspólnie przedstawiciele najmłodszego pokolenia, grono pedagogiczne, rodzice i zaproszeni goście, wśród których był także wójt Leszek Skowron. Po wysłuchaniu życzeń złożonych przez wójta Gminy Korzenna oraz dyrektorkę szkoły Annę Kitę uczniowie i uczennice wraz ze swoimi nauczycielami kontynuowali świętowanie podczas klasowych wigilii.

Świąteczne spotkanie zostało na tyle dobrze przyjęte, że dyrekcja szkoły zapowiedziała wprowadzenie tego wydarzenia do kalendarza cyklicznych imprez szkolnych.