Szeroką ofertę na czas wakacji przygotowało Centrum Kultury w Korzennej oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Korzennej. Zajęcia rozpoczną się już 1 lipca i potrwają do 22 sierpnia.

Zainteresowani będą mogli skorzystać z zajęć organizowanych przez GBP w Korzennej, które poza Korzenną odbywać się będą w filiach bibliotecznych w Wojnarowej, Siedlcach, Jasiennej, Mogilnie, Miłkowej i Lipnicy Wielkiej. Biblioteka przygotowała zajęcia głownie plastyczne takie jak malowanie sprayem, malowanie techniką gwaszu i malowanie na płótnie. Spotkania zaplanowano przez 10 wakacyjnych dni, a liczba ich uczestników jest ograniczona.

Centrum Kultury w Korzennej przygotowało dla dzieci harmonogram zajęć, obejmujący grubo ponad 20 wakacyjnych dni. Prowadzone będą w domach kultury w Korzennej, Jasiennej, Siedlcach, Wojnarowej, Lipnicy Wielkiej, Mogilnie, a także w hali sportowej w Korzennej. Program obejmuje zajęcia z ceramiki, różne techniki rękodzielnicze, warsztaty artystyczne i kulinarne, warsztaty pszczelarskie. Zaplanowano ponadto zajęcia sportowe (strzelnica multimedialna, nauka gry w bilard), fotograficzne oraz wyjazdy do Sandomierza i do Tarnowa na gokarty.

Szczegółowe informacje i zapisy pod nr tel. 18 441 99 13.